İzmir Kış Bahçesi
Arama:

Linea Rossa İzmir Uygulamaları

Linea Rossa İzmir bir çok farklı yerde uygulanmaktadır. Bir çok uygulama alanı ile alüminyum sistemleri başarılı sonuçlar vermektedir. Linea Rossa İzmir uygulamaları yapan firmamız özellikle kapı-pencere ve ofis bölme imalat-montajlarını yapmaktadır. Alüminyum mimari sistemlerin en gözde markalarından Linea Rossa Milano özgün tasarımı ve fonksiyonel aksesuar seçenekleri ile sizin de çözüm ortağınız. Cnc üretim hattımızla standartlara uygun kapı pencereler üretmek bizim işimiz. İzmirmetal olarak bir çok projeyi başarı ile teslim ettik. Faaliyet gruplarımız; demonte Linea Rossa doğrama, hazır linea rossa doğrama, perakende linea rossa, villa projeleri için Linea Rossa, inşaat projeleriniz için Linea Rossa ve değiştirme yenileme işleri için Linea Rossa fabrika üretimi ve montajı yapıyoruz.

Kullanıldığı alanlar, kapı ve pencereler, vitrin doğramaları, cephe giydirme sistemleri, ofis bölme uygulamaları, roling roof pergola sistemleri ve küpeşte sistemleri ile geniş bir alan kapsamaktadır. Alüminyum yalıtımlı serileri ile ısı, ses ve suya karşı iyi bir savunmacı olduğu gibi kalite çizgisini yukarı taşımıştır. Linea Rossa İzmir fabrika, Linea Rossa üretici bayii, Linea Rossa yetkili bayi ve Linea Rossa atölyesi aradığınızda İzmir Metal…

Linea Rossa Milano Alüminyum Kapı Pencere

Kapı pencere yapıları dış mekandan koruyan en temel yapı ürünleridir. Isıtma soğutmaya olan katkısı, güvenlik önlemlerine olumlu katkısı ve yapıya kattığı estetik görünüm ile alüminyum doğrama son yılların gözde seçenekleri arasındadır.

Yalıtımlı profiller cam ile olan işbirliğini fazlası ile artırmıştır. Artan enerji maliyetleri bir konutta aranılan en temel göstergedir. Conta ve aksesuar çeşitleri de zamanla gelişmiş ve yalıtım sorununa olumlu katkı sağlamıştır. Gelişen üretim teknikleri sağlam ve doğru doğramaların üretilmesine aracılık etmektedir. Cam konusunda kapsamlı bilgi almak isterseniz ; https://duzcam.sisecam.com/tr/mimari-camlar

CNC alüminyum işleme makineleri kol kilit yerlerinin açılmasında sıfır hataya yakın sonuçlar ortaya çıkarmıştır. Alüminyum uzun ömürlü ve dayanıklı profilleri ile ödenen bedelin tam karşılığını vermektedir. Yetişmiş personel üretim becerisi ile firmamızın güçlü elidir. Teras kapatma işiniz var ise; https://www.winterkisbahcesi.com/teras-kapatma-izmir/

Linea Rossa Milano Kapı Pencere

Linea Rossa alüminyum doğrama serilerine göz atacak olursak bir çok çözüm fırsatları sunmaktadır. Özgün tasarımları ile projeye özel pencere profilleri ile çözüm oluşturulmaktadır.

Linea Rossa tamamen kendisine ait tasarımları ile sektörün her türlü ihtiyacına cevap hazırlamıştır. Estetik, modern ve sistem odaklı tasarımları ile Linea Rossa her zaman size önerimiz olacaktır.

Linea Rossa Yalıtımlı Kapı Pencere Sistemleri

İç ve dış yüzeylerin arasına adapte edilen yalıtım köprüsü ile ısı kayıplarının önüne geçilmektedir. Müşterilerin genellikle zihinlerinde oluşan karmaşanın en temel konusu ısı kayıpları konusundaki gerçeklerdir. Pencerelerde oluşan ısı kayıpları temel olarak camlardan olmaktadır.

Ancak kullanılan profillerin de ısı yalıtımına katkısı inkar edilemez. Kasa kanat birleşim yerlerinden gerçekleşebilecek ısı, ses, toz gibi olumsuz unsurları engellemede kullanılan conta kalitesi çok önemlidir. Montaj öncesi yalıtım bandı uygulaması da göz ardı edilmemelidir.

Linea Rossa Yalıtımlı Sürgü Doğrama Sistemleri

Sürgülü çalışan sistemler yer kaybına tahammülü olmayan dar alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Fransız doğrama tercihi de sürmeli kapı pencere tercihini geliştirmektedir. Odalara derinlik katmak için sürmeli doğrama ön plana çıkar.

Birbiri üzerinden geçiş yapabilen kanatlar silinme açısından her hangi bir zorluk çıkarmaz. Sineklikli ve sinekliksiz  kasa seçenekleri vardır.

LR-3100 Linea Rossa Sürgülü Kapı Pencere İzmir

Başlangıç serisi olarak zarif, ince ve estetik tasarımı ile LR-3100 sistemi iyi bir seçenek oluşturur… Sineklikli kasa seçeneği ile rahat kullanım konforu. Başlangıç profil sistemi ile yüksek standartlara atılan ilk adım Linea Rossa 3100 sürme sistem doğrama…

Linea Rossa 3100 İzmir sürme doğrama
Linea Rossa 3100 İzmir sürme doğrama fiyatları

 

LR-3200 Linea Rossa Sürgülü Kapı Pencere İzmir

LR3200 seri Linea Rossa 230 sm üzeri yükseklik ve 250 cm genişliklerin birlikte aşıldığı açıklık değerlerinde devreye girmelidir. Sineklikli kasası orijinal yapısı ile çözüm bütünlüğü sunar.

Linea Rossa 3200 sürme sistemleri
Linea Rossa 3200 sürme

 

 

 

LR-3300 Linea Rossa Sürgülü Kapı Pencere

LR3300 sistemde sürme doğrama sistemi ile açılır sistemlerin bir arada kullanılabildiği kapı pencereler üretilebilir.

Linea Rossa 3300 seri
Linea Rossa 3300 seri doğrama

 

LR-3400 Linea Rossa Sürgülü Kapı Pencere

 

 

LR-3500 Linea Rossa Sürgülü Kapı Pencere

 

 

 

LR-3700 Linea Rossa Sürgülü Kapı Pencere

 

Linea Rossa Yalıtımlı Açılır Kapı Pencere Sistemleri

Kapı ve pencere uygulamalarının klasik akımı olan açılır sistemler hala öncelikli tercih edilen sistemler arasındadır. Kusursuz bir performans arayanların seçeneği olacaktır. Normal açılım, çift açılım, wolksvagen veya pivot açılım seçenekleri projeye uygun olarak uygulanabilir. İthal ve yerli aksesuarlar kullanılır. Cam içi karolaj uygulamaları renk renk uygulanır. Linea Rossa açılır sistemleri değerli projelerin çözüm ortağı…

LR-5100 Linea Rossa Açılır Kapı Pencere Sistemleri İzmir

 

 

Linea Rossa Yalıtımsız Kapı Pencere Sistemleri
Linea Rossa Yalıtımsız Sürgü Doğrama Sistemleri

LR-2100 Linea Rossa Sürgülü Kapı Pencere

LR-2200 Linea Rossa Sürgülü Kapı Pencere

Linea Rossa İzmir Yalıtımsız Açılır Kapı Pencere Sistemleri

Sık sorulan sorulara bakacak olursak; Linea Rossa nerede üretiliyor?, Linea Rossa ne malı?, Linea Rossa nedir?, Linea Rossa katalog, Linea Rossa renk kataloğu, Linea Rossa renk kartelası, Linea Rossa bayileri, Linea Rossa bayileri ve Linea Rossa sineklik olarak sayabiliriz. Müşterilerimiz genelde İtalyan markası olarak algılamaktadırlar. Evet Linea Rossa Milano İtalyan tasarımı ile İzmir‘de üretilmektedir. Linea Rossa İzmir yetkili üretici bayii olarak sektördeki yerimizi sağlamlaştırmak misyonumuzdur.

ÜCRETSİ KEŞİF İÇİN TIKLAYIN