İzmir Kış Bahçesi
Arama:

Rehau Pvc Kapı Pencere İzmir Firması

Rehau Pvc Kapı Pencere İzmir bir  pencereden daha fazlası…

Pencereler yeniden keşfediliyor. Günümüz dünyasıyla mükemmel uyum. Modern teknolojiler artık günlük yaşantımızın vazgeçilmez birer parçası. Bu neden pencereleriniz için de geçerli olmasın?

Alışılmışın dışında tasarımlar, sürdürülebilir ürünler veya akıllı çözümler arıyorsanız – REHAU size her türlü olanağı sunuyor. Öne çıkan ürünlerimizi yakından keşfedin.

Modern hayat tarzımıza uygun pencereler

REHAU, günümüzün modern yaşantısına mükemmel uyum sağlayacak pencereler geliştirmeyi kendisine görev edindi. Pencerelerimiz size sadece dışarıda olanları göstermekle kalmaz, kapalıyken de size temiz hava sağlar. Ve hırsızların evimize girmesini daha teşebbüs etmeden önleyen pencereler artık hayatımıza giriyor.

En iyi ışık ve görüş özellikleri

Işık geçiren ferah mimari özellikler artık hiç olmadığı kadar revaçta. Geniş pencereler de buna büyük katkı sağlıyor.

Kendinizi güvende hissedin

REHAU pencereler hırsızlığa karşı en iyi korumayı sağlar. Direnç sınıfını kendi kişisel güvenlik ihtiyaçlarınıza en uygun olacağını düşündüğünüz şekilde belirleyebilirsiniz. Hatta ilave önlemler alınarak RC 3 direnç sınıfının gereklilikleri de kolayca hayata geçirilebilir.

Rehau Smart Guard: Hırsızları caydırarak evin zarar görmesini önler

REHAU Smart Guard ile bir adım daha ilerliyoruz. Görsel ve sesli sinyaller, hırsıza içeri girmeye çalışmayı hiç denememesi gerektiği yönünde işaretler verir. Aktif caydırma sistemi, özellikle pencerelere ve kapılara hasar verilmesini önlemeye yardımcı olur.

REHAU pencereler hırsızlara hiç fırsat vermiyor!

Evinizdeki dört duvar arasında kendinizi daha güvende hissetmeniz gerekir. İşte bu nedenle pencerelerimiz hırsızlığa karşı en iyi korumayı sağlayan özelliklerle donatılmıştır ve farklı koruma sınıflarına sahip olacak şekilde tercih edilebilir. Böylece her zaman ihtiyacınız olan güvenliğe sahip olursunuz. Hepsi bir arada bu çözümün avantajlarından yararlanın ve arkanıza yaslanıp keyfinize bakın!

Pencerenizin direnç sınıfını kendi kişisel güvenlik ihtiyaçlarınıza en uygun olacağını düşündüğünüz şekilde belirleyebilirsiniz. Her zaman en yüksek direnç sınıfına sahip olmanız gerekmez.

Kendinizi güvende hissedin!

Doğru güvenlik teknolojileri sayesinde sorun yaşamaktan kurtulun. Evinizi daha güvenli bir hale getirmenin çok kolay bir yöntemi var: REHAU pencereleri, size özel çok daha güçlü güvenlik özellikleri sayesinde hırsızların evinize girmesini zorlaştırır. Vakaların üçte birinden fazlası, güvenlik donanımları sayesinde artık sadece başarısız birer hırsızlık girişimi olarak kalıyor.

Smart Guard bu özellikleriyle diğer klasik alarm sistemlerinden çok daha üstündür. Klasik alarm sistemleri sadece hırsız evin içine girdiğinde çalışır, bu da pencerelerin ve kapıların çoktan hasar görmüş olacağı anlamına gelir.

Rehau Pvc Doğrama İzmir Güvenlik Farkındalığı

Siz gecikmeden yola çıkmaya bakın.
Pencereleriniz evinizi korusun.

Klasik alarm sistemleri devreye girinceye kadar evler genellikle zarar görmüş oluyor. Klasik alarm sistemleri sadece hırsız evin içine girdiğinde çalışır, bu da pencerelerin ve kapıların çoktan hasar görmüş olacağı anlamına gelir. Bu nedenle hırsızlar sadece para ve değerli eşyaları çalmak bir kenara, ev sahiplerinin kendi yuvalarında güvensiz hissetmelerine sebep olurlar.

REHAU Smart Guard

 

Güvenliğin yeni tasarımı

Akıllı algılama sensörleri sayesinde potansiyel hırsızlık girişimleri tespit edilir ve önlenir.

Görsel ve sesli sinyaller, hırsıza içeri girmeye çalışmayı hiç denememesi gerektiği yönünde işaretler verir. REHAU Smart Guard, bu özellikleriyle diğer klasik alarm sistemlerinden çok daha üstündür.

REHAU Smart Guard

Güvenliğin yeni tasarımı

Akıllı algılama sensörleri sayesinde potansiyel hırsızlık girişimleri tespit edilir ve önlenir.

Görsel ve sesli sinyaller, hırsıza içeri girmeye çalışmayı hiç denememesi gerektiği yönünde işaretler verir. REHAU Smart Guard, bu özellikleriyle diğer klasik alarm sistemlerinden çok daha üstündür.

Fırsat verirseniz hırsızlık olur

Soygunların büyük bölümü profesyoneller tarafından değil, fırsat kollayan hırsızlar tarafından gerçekleştirilir.
Bu nedenle hırsızı hedef alan bir caydırma sisteminin olması son derece etkilidir.

Smart Guard modülü, GENEO ve SYNEGO pencere sistemlerinizin üst pervazına görünmez şekilde monte edilir. Pencerenizin rengine mükemmel uyum sağlayacak dış kaplamalar ile sunulur.

Modül bağımsız şekilde çalışır. Güç beslemesi piller ile sağlanır, iç mekan sinyalleriyle veya akıllı ev merkez kumandasıyla iletişim kablosuz bağlantı üzerinden kurulur.

Uzman pencere üreticiniz size anahtar teslim bir sistem kurar.

Sonradan eklenebilir: REHAU Smart Guard, GENEO ve SYNEGO pencere sistemlerine sonradan kolayca eklenebilir.

Güçlü siren sesi

Rehau Smart Guard System plus

 

Acil bir durumda iç mekanda alarm çalmasını sağlayacak etkili sirenler, görsel ve sesli ön uyarı sistemine son derece kolay bir şekilde eklenebilir. Alarm sireni telsiz bağlantısı üzerinden çalışır, kablo kurulumuna gerek yoktur. Kullanımı kolay ve etkisi çok yüksektir. System plus, sabit montajlı bir telsiz şalter üzerinden devreye sokulur ve devre dışı bırakılır.

İç mekan alarmı:

Gerçek bir hırsızlık durumunda ilave olarak devreye giren iç mekan alarmı. Zarif tasarım için kompakt yapı şekli. 90 desibel alarm sesi seviyesi – elektrikli testere kadar yüksek ses.

Aktivierung der Innensirene

Aktivierung auf Knopfdruck

Smart Guard System plus

Smart Guard System connect

Akıllı koruma, mükemmel entegrasyon

REHAU sayesinde akıllı ev özelliklerine kolay ve güvenli uyum

İsteklere Uygun Rehau Alarm Tasarımı

 

Smart Guard System connect

Smart Guard sistemini bir akıllı ev merkez kumandasına bağlayın ve hırsızlığa karşı akıllı koruma sistemini kullanmaya başlayın. Akıllı alarm programının sunduğu olanaklar neredeyse sınırsızdır.

Bu sistem tamamen sizin isteklerinize özeldir: Jaluzileri indirin, alarm sirenini devreye sokun veya akıllı telefonunuza mesaj gönderilmesini sağlayın.

 

Smart Home-Funktionalität

Benachrichtigung auf das Smartphone

REHAU Smart App

Esnek ve gelecekle uyumlu

Akıllı ev çözümümüz Abus, Homematic IP, Philips, Osram ve Sonos gibi sayısız üretici ile uyumludur.

Kullanıma hazır kurulum

Kutu, uzman işletme tarafından kullanıma hazır şekilde anahtar teslim kurulur ve size sistem konfigürasyonu yapılmış olarak teslim edilir.

Uygulama ile kolay kumanda

Tüm akıllı ev çözümleriniz gözünüzün önünde – her zaman ve her yerde elinizin altında.

Pratik eklemeler

Daha konforlu kullanım için isterseniz uzaktan kumanda gibi başka ürünler de temin edebilirsiniz.

 

Zevkinizi yansıtan Rehau renkler ve biçimler

 

KALEIDO COLOR yelpazesi size çok zengin renk ve tasarım çeşitliliği sunar. İstediğiniz görünüme ve yüzey yapısına göre boyama veya folyo laminasyonu gibi farklı yöntemler kullanılabilir. Alüminyum ön yüz kaplaması yüksek kaliteli alüminyum görünümünü daha da ön plana çıkartır. Sonuç: 400’ün üzerinde tasarım seçeneği.

Bu sayede içeride ve dışarıda farklı görünümlerin kombine edilmesi de mümkündür.

KALEIDO COLOR – REHAU renk dünyası

 

Kapılar ve pencereler binaların ön cephelerini şekillendirir ve her binaya kendine has bir görsel dokunuş katar. REHAU KALEIDO COLOR pencereler, binalarınızda kendi hayal gücünüzü sınırsızca hayata geçirebilmeniz için zengin renk ve tasarım seçenekleriyle kullanıma sunulur.

Pencere ve kapı elemanlarında renklerin yanı sıra şekilsel ve boyutsal özellikler de tasarımın belirleyici unsurlarıdır. REHAU profiller, size henüz aklınıza bile gelmemiş olan yepyeni tasarım seçeneklerinin kapılarını aralar. Yenilikçi malzemelerden üretilen sistemlerimiz (RAU‑FIPRO malzemeden olan GENEO gibi) sayesinde, geleneksel sistemlerle şimdiye kadar gerçekleştirilmesi mümkün olmayan boyutsal özellikler de artık hayata geçirilebiliyor.

%100 REHAU kalitesi

Tüm folyolar ve boyalar ilk kullanımdan önce ayrıntılı analizlerden geçirilir, uzun süreli testlere tabi tutulur ve en zorlu koşullara maruz bırakılır. Sadece tüm testlerden başarıyla geçen ürünlerin REHAU kalitesine uygun olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede siz de en yüksek endüstri standartlarıyla ve tam kapsamlı üretici garantisiyle sunulan ürünlere sahip olursunuz.

REHAU KALEIDO WOODEC

Gerçeğe en yakın ahşap görünümü ve dokusu

Mat KALEIDO WOODEC yüzeyleri sadece güzel görünmekle kalmaz, dokunulduğunda da gerçekle birebir aynı hissi verir. KALEIDO WOODEC pencerelerde, plastik pencereleri ahşap pencerelerden ayırt etmenin ne kadar zor olduğunu gördüğünüzde siz de şaşıracaksınız. Plastik pencereler ayrıca daha az bakım gerektirdikleri için daha da avantajlıdır.

REHAU KALEIDO FOIL

Ahşap, metal ve üniversal dekorlar ile göz alıcı vurgular

Dekorlara laminasyon uygulanması, uzun yıllardır pazarda yer etmiş standart renklendirme uygulamasıdır. REHAU dekorlara yapıştırıcı ile ön uygulama yapılır ve dekorlar yüksek performanslı makineler ile özel bir işlem yapılarak malzemeye zarar vermeden pencere profilinin üzerine uygulanır. PVC folyo iki katmanlı bir yapıya sahiptir: Baz folyo tek renk kalır veya üzerine baskı uygulanır, PMMA malzemeden üretilen şeffaf üst katman ise UV ışınlarına veya diğer hava şartlarına maruz kalma nedeniyle renklerin ve dekorların solmasını önler. Dekorların içe ve/veya dışa uygulanmasını isteyebilirsiniz.

REHAU KALEIDO PAINT

REHAU pencereleriniz için mükemmel boyalar

KALEIDO PAINT pencerelerin rengi tamamen sizin isteğinize göre boyanır. Kaliteli boyalar birkaç kat püskürtülerek uygulandıktan sonra çok özel bir son tabaka boya kullanılarak parlak veya mat bir yüzey elde edilir. Renk paleti giderek genişliyor – örn. şimdilerde klasik boyalara mikro parçacıklar eklenerek özel görsel efektler elde edilen strüktürel boyalar da yelpazeye ekleniyor.

KALEIDO COVER

Klasik ve zarif: Mükemmel alüminyum görünümü

Alüminyum ön yüz kaplamaları, PVC profillerin teknik avantajlarına alüminyum profil görünümüyle bir arada sahip olma olanağı sunar. KALEIDO COVER, pencere profilinin şekline mükemmel uyum sağlar ve profile çok sağlam şekilde takılır. Son derece sağlam ve hava şartlarına dayanıklı olan ön yüz kaplamanın yüzeyi boyanabilir, toz boya ile kaplanabilir veya eloksallanabilir. KALEIDO COVER, 170 RAL üzerinde renk tonuyla tasarlanabilir.

Optimum mekan iklimlendirmesi sayesinde ısınma masraflarından tasarruf edin ve sağlığınızı koruyun

Bulunduğunuz mekandaki iklimlendirme, hem sağlığınız hem de fiziksel performansınız için hayati önem taşır. Doğru sıcaklığın yanı sıra yeterince temiz hava olması ve havadaki nemin optimum seviyede tutulması da bunda büyük rol oynar.

Enerji tasarruflu Rehau pencereler

Enerji tasarrufu artık çocuk oyuncağı

Yükselen enerji fiyatlarına karşı bir şey yapamazsınız ama kendi kişisel enerji tüketiminizi kontrol edebilirsiniz. Yalıtımı yetersiz pencereler nedeniyle kayda değer oranda enerji kaybı yaşarsınız. Ziyan olan bu enerjinin ücretini ödemeye de devam edersiniz.

Pencere sistemlerimiz sayesinde enerji tüketiminizin kontrolü artık sizin elinizde. Yüksek izolasyon değerleri düşük enerji tüketimine olanak veriyor – eski pencerelere kıyasla bu oran %76 seviyelerine kadar çıkıyor. Cebinize kesinlikle olumlu yansır! Enerji tasarruflu yeni REHAU pencereleri tercih ederek erkenden doğru karar verin. Böylece kendi enerji tüketiminizi kayda değer oranda azaltın ve nakit para tasarrufu sağlayın.

* 1980’li yılların eski ahşap/plastik pencerelerinden (Uf = 1,9; Ug = 3,0) pencere boyutu 123 x 148 cm olan GENEO profillere (Uf = 0,89; Ug = 0,5) geçiş sayesinde daha az enerji kaybı

Ne kadar enerji tasarrufu yapabilirsiniz?

Enerji tasarrufu hesaplama aracımız ile bunu hemen öğrenebilirsiniz.

Bir pencerenin iyi yalıtılmış olduğunu nasıl anlarsınız?

Enerji verimliliği sağlayan pencereler söz konusu olduğunda akla hemen pencerelerin U değeri gelir. U değeri, ısı geçirgenlik katsayısıdır. Bir penceredeki ısı yalıtımının değerlendirilmesi için kullanılır ve 1 m² alandan bir saat içerisinde akan enerji miktarını verir. Bu değer ne kadar düşükse ısı yalıtımı da o kadar yüksektir. U değeri ortalama 5,8 W/m²K olan tek kat camlı geleneksel pencerelere kıyasla, bizim pencerelerimiz 0,85 W/m²K seviyesindeki en yüksek değerlere sahiptir.

Pencerelerimizin uzmanlar tarafından usulüne uygun şekilde monte edilmesi son derece önemlidir. Ancak pencerelerinizde eksiksiz bir yalıtım mevcut olduğunda nem hasarlarının ve küflerin oluşması önlenebilir. Size özel tasarruf olanakları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bize danışın:

Size en yakın uzman pencere bayisi

REHAU pencereler çok daha fazlasını sunar.

Sadece üstün bir enerji tasarrufu sağlamakla kalmaz aynı zamanda aşağıdaki özellikleri de sunar:

Pencerelerinizin hangi özelliklere sahip olmalarını bekliyorsunuz? Eviniz için en doğru sistemi zengin ürün yelpazemizde mutlaka bulacaksınız:

Rehau Pvc Kapı Pencere İzmir uygulamaları en gözde projelerde çoktan yerini aldı…

Call Now ButtonÜCRETSİ KEŞİF İÇİN TIKLAYIN