İzmir Kış Bahçesi
Arama:

Böhler Pvc Kapı Pencere Doğrama

Bir Alman gibi dayanıklı öz değerimiz Böhler pvc kapı pencere sistemleri için firmamızı arayabilirsiniz.

 

Böhler PVC Profilleri, PVC Pencere ve Kapı sistemleri ürünleriyle hizmet vermektedir. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri iç ve dış piyasaya sunarak, herkesin erişebileceği ve memnun kalacağı ürünler üretmeye devam etmektedir.

İnsan ve doğa odaklı üretim felsefesine, yeniliklere ve sürekli müşteri memnuniyetine her zaman devam edecektir.

Böhler, dünyamızın değişen ekolojik sistemini düşünerek ürünlerini bu mantalitede üretmektedir. Ürettiğimiz çevre dostu ürünler, doğa ve insan sağlını tehtid edicek hiçbir bileşen içermez. Çalışmalarımız çevre koruma kanunları ile pararel şekilde devam etmektedir.

Böhler Pencereleri yüksek yalıtımı sayesinde enerji tasarrufu sağlamaktadır. Isıtma sisteminde fosil yakıt oranı, soğutma sisteminde ise enerji tüketimi azaltılarak sürdürülebilirlik hedeflenmiştir.

Böhler, sosyal sorumluluklarının her zaman bilincinde olacaktır.

Dünyamız ve gelecek nesillerimiz için..

Böhler 70’Lik Seri Kapı Pencere

5 odalı profil yapısı ve 70 mm genişliği ile çevreye saygılı profiller… Profil et kalınlığı 2,2 ve 2,4 mm arasnda değişmektedir. Alman tasarımı ile başarılı sonuçlar elde edebiliriz. 4 mm – 20 mm ve 24 mm cam kalınlığı çıtalar kullanılır. Beyaz, antrasitgri ve altınmeşe renkler stokta her zaman bulunmaktadır. Yerli ve ithal pencere aksesuarları kullanılabilir. Klasik ısı cam ve konfor cam takılabilir. Böhler Pvc Kapı Pencere sistemlerini rahatlıkla önerebiliriz.

Böhler Sürgülü Kapı Pencere

3 Odacık ,  Et Kalınlığı 2,2 ~ 2,4 mm ve 4 mm. – 20 mm. Cam Alternatifleri ile rahat çalışmanın konforunu yaşayın… Yer kaybı istemediğiniz odalarda vazgeçilmez sistem sürgülü sistemler…

Son dönemde insanlar tarafından, pvc pencere modelleri çok fazla tercih edilir. Bunun nedeni pvc pencerelerin diğer pencere malzemelerine göre çok daha kullanışlı olmasıdır. Bu sayede insanlar da arzu ettikleri rahat kullanıma sahip ürünlere kavuşma olanağı elde eder.

Pencere malzemesi tercih ederken insanların belirlediği pek çok etmen vardır. Genellikle kullanılan modeller; ahşap, metal ya da pvc pencerelerdir. Kullanım alanına göre bu pencere seçimlerinde farklılık olur. İnsanlar bu malzemeler içerisinde en fazla pvc pencereleri tercih eder. Böylelikle hem görünüm hem de işlev açsından avantaj elde eder.

Pvc Pencere Faydaları

Pvc pencereler pimapen adı ile ifade edilir. İnsanların oldukça memnun olduğu bir üründür. Siz de pencereleriniz de pvc malzeme kullanmak istediğinizde; ya da pvc pencerelerinin özellikleri ile ilgili bilgi almak istediğinizde firmamıza başvurabilirsiniz. Siteye ilk girdiğinizde hangi alanda hizmet almak istiyorsanız; hizmet formu doldurursunuz. Siz de aradığınız tüm hizmet bilgisine ve fiyatlara ulaşarak doğru firmayı tercih ettiğinizden emin olabilirsiniz. Böylece pvc pencerenin faydalarına da ulaşabilirsiniz.

Pvc Pencere Ve Isı – Ses Yalıtımı Özelliği

İnsanlar pencereleri genellikle dışarıdaki soğuk ya da sıcak havanın içeriye girmesini önlemek için kullanır. Ayrıca yine dışarıda bulunan gürültülü ortamın da pencere sayesinde içeriye girmemesi sağlanır. Ancak kimi malzemeler ısı ve ses yalıtımı noktasında insanlara gerekli kullanımı sağlamaz. Bu şekilde de bir durum kişilerin evlerinde ya da iş yerlerinde rahat olamamasına neden olur.

Ev ya da iş ortamında sessizlik isteyen herkesin karşısına pvc pencere çıkar. Pvc pencere özellikle ısı yalıtımı nedeni ile insanların masraflarının da azalmasına neden olur. Çünkü dışarıdan soğuk ya da sıcak havanın içeriye girdiği pencerelerde; içerinin ısısını sabit tutmak daha zor bir hale gelir.

Bu nedenle de insanlar ekstra yüksek ısınma faturaları öder. Ancak pvc pencere ile dışarıdan hiçbir şekilde ısı gelmediği için; içerinin ısısını sabit tutmak daha kolay olur. Bu sayede de faturalarda da bir kazanç elde edilir.

Pvc Pencere Ve Kolay Bakım Özelliği

İnsanlar; bakımı kolay olduğu için pvc pencereleri tercih ederler. İnsanlar için kolay temizlik günümüzde son derece önemlidir. Çünkü artık her şeyin çok hızlı bir şekilde yapılması gerekir. Temizlik de bu konular içerisinde yer alır. Diğer maddelerin aksine; pvc son derece kolay temizlenebilen bir üründür. Bu durum da pvc pencere tercihi konusunda insanların olumlu düşünmesini sağlar.

Pvc pencereler sabunlu bir bez yardımı ile kolay bir şekilde temizlenir. Çünkü kiri tutmama ve kiri hemen göstermeme özelliği vardır. Böylece sürekli temizlenmek zorunda olan bir madde değildir. Temizlediğiniz anda da hemen etkisini gösterir. Diğer ürünlerin zahmetli temizliği karşısında; pvc kolaylığı ile ön plana çıkar.

Pvc pencereler ayrıca boya istememesi nedeni le insanlara büyük fayda sağlar. Pvc malzemesi kullanılmadan önce pencerelerde genellikle ahşap malzeme tercih edilirdi. Ahşap pencerelerin de bir süre sonra renklerinde solma oluşur. Bu nedenle de belirli aralıklar ile pencerelerin boyanması gerekir. Bu tür zahmetli uygulamalar pvc pencerelerde insanların karşısına çıkmaz. Pvc pencereler kesinlikle boya istemez. Bu durum da pvc pencerelerin insanlar tarafından daha fazla tercih edilmesini ortaya çıkarır. Kış bahçesi sistemleri için tıklayınız.

Pvc Pencere Ve Sağlamlık Özelliği

Sağlamlılık ve dayanıklılık, pvc pencerelerin en önemli özelliğidir. Bu durum da öncelikle güvenirlilik anlamı ile pvc pencerelerin tercihlerini arttırır. Ayrıca özellikle yanmaya karşı dayanıklı oluşu insanların pvc pencereye yönelmesini ortaya çıkarır.

Pvc sadece yoğun ateş altında yanar. Ahşabın kolay yanabilmesinin yanında; pvc pencerenin yanmaması insanların seçimlerinde oldukça etkili olur. Pvc pencere faydaları nedeni ile insanlar gün geçtikçe pencerelerini pvc malzeme ile değiştirmektedir.

 

Call Now ButtonÜCRETSİ KEŞİF İÇİN TIKLAYIN0 553 1123456